Polecane produkty w promocji:
Informacja
Jakie materiały najczęściej kupujesz?

Wapno hydratyzowane 25 kg

Cement, wapno

Cena:11.90
Dostępny w ciągu 24 h
masz pytania?

wapno z bukowa

Wapno hydratyzowane Bukowa 25 kg jest materiałem wiążącym, który dzięki wysokiemu pH uodparnia i zaprawy na rozwój grzybów pleśniowych.

Rozwojowi mikroorganizmów w naszych domach i mieszkaniach sprzyja słaba wentylacja pomieszczeń, szczelne okna, podwyższona wilgotność, stosowanie mało odpornych na korozję biologiczną materiałów budowlanych i wykończeniowych. Zagrzybione pomieszczenia w sposób niekorzystny wpływają nie tylko na nasze samopoczucie, ale i zdrowie. Wapno hydratyzowane "Natura" jest materiałem wiążącym, który dzięki wysokiemu pH uodparnia i zaprawy na rozwój grzybów pleśniowych. Tynki wapienne z wapnem "Natura" są ekologiczną alternatywą dla tych wszystkich tynków, które są słabo odporne na zasiedlenie przez grzyby, lub takich gdzie czasową odporność na korozję biologiczną uzyskano stosując środki chemiczne, tzw. biocydy. Dodatkowo wapno nadaje tynkom paroprzepuszczalność, co korzystnie wpływa na mikroklimat w pomieszczeniach. Szacuje się, że minimalna trwałość tynków wapiennych i wapienno-cementowych wynosi 50-80 lat. Tynki z wapnem "Natura" są uniwersalne, nadają się do stosowania zarówno w pomieszczeniach wilgotnych (łazienki, kuchnie, pralnie) jak i suchych (pokoje, sypialnie, salony, klatki schodowe).

Wapno hydratyzowane Natura jest:

odporne na korozję biologiczną

uniwersalne

paro-przepuszczalne

trwałe

odporne na uszkodzenia mechaniczne

 

Wapno hydratyzowane sprzedawane w systemie dystrybucji poprzez składy i markety budowlane jest niezbędnym składnikiem budowlanych zapraw murarskich i tynkarskich. Dzięki swoim unikalnym właściwościom powoduje, iż zaprawy budowlane w trakcie eksploatacji budynków charakteryzują się odpowiednią więźliwością i elastycznością, wymaganymi podczas występowania różnego rodzaju statycznych naprężeń występujących w konstrukcjach murowych. Zaprawy budowlane zawierające wapno korzystnie wpływają na zdrowy mikroklimat pomieszczeń.

Cechy
Na palecie: 40 sztuk
Kolor: biały

wapno hydratyzowane

wapno hydratyzowane
  
 

Polecamy także:

Cement Portlandzki czysty kl. 1
12.25
   
 

Komentarze:


 Zakladki: O nas: Forum:

Materialy budowlane
Aktualnosci
Promocje
Nowe produkty
Filmy
Porady

Zamowienia
Dostawy
Realizacja
Wspolpraca
Reklamy
Polecane strony

Kim jestesmy?
Gdzie jestesmy?
Cele
Schody drewniane
Obsluga
Historia

Strona glowna forum
Izolacja fundamentow
Izolacja poddaszy
budowa stoisk targowych
Zwrot VAT
Przedstaw sie...
Inne...


budowlana stopka z producentami