Polecane produkty w promocji:
Informacja
Jakie materiały najczęściej kupujesz?

Płyta gipsowa GKB 1.20/3.00 12.5 mm

Płyty gips-karton|Płyta gipsowa Promocja:

Stara cena:19.80
Cena:22.40
Dostępny od ręki !
masz pytania?

 

Super Cena, Najwyższa Jakość !!!

 

Zakres stosowania

Płyty można stosować w pomieszczeniach zamkniętych, wewnątrz budynków. Minimalna temperatura w pomieszczeniu, w którym zamontowano płyty gipsowe musi wynosić od 5°C do maks. 40°C. Płyty gipsowe nie ulegają odkształceniom i stanowią doskonałe podłoże do dalszej obróbki – malowanie, tapetowanie, układanie płytek ceramicznych, wykonania tynków japońskich, stiuków, itp.

Izolacyjność cieplna

λ = 0.2 W/mK

Odporność i obróbka

Płyty gipsowe, spełniają wymagania określone w normie PN-EN 520.

Obróbka jest bardzo prosta. Odbywa się przy zastosowaniu standardowych narzędzi (noża do płyt gipsowych, piły otwornicy, tarnika, pacy stalowej, szpachelki, oraz wkrętarki). Starannie opracowane systemy szpachlowania płyt pozwalają na uzyskanie gładkich powierzchni ścianek, sufitów podwieszanych. Okładzin poddaszy.

 

 

 Płyta gipsowa i jej zastosowanieTak zwana sucha zabudowa, tworzona z płyt gipsowo-kartonowych jest coraz bardziej popularnym sposobem tworzenia nowoczesnych wnętrz z powszechnej i popularnej płyty gipsowo-kartonowej . Jest to naprawdę idealny produkt do budowy.Płyta gipsowo-kartonowa jest stosowana pomieszczeniach o wilgotności nie przekraczającej 70%. Płyta kartonowo-gipsowa jako że posiada dużą pochłanialność temperatury jest stosowana w pomieszkaniach, w których jest zwiększona ochrona przeciwpożarowa.

System zabudowy z płyt gipsowych można stosować w pomieszczeniach wilgotnych tj. łazienkach, natryskach, kuchniach. Świetnie nadaje się do tego płyta gipsowa NIDA HYDRO dostępna w Markecie Budowlanym , w którym znajdziecie Państwo wiele innych materiałów budowlanych w tym płyt gipsowych. Wszystkie materiały do suchej zabudowy kupicie Państwo u Nas w świetnych cenach. świetnie zachowuje się podczas wykonywania ścianek działowych. Zakupione u Nas gipsowe są zawsze najwyższej jakości i tylko od najlepszych producentów tych właśnie płyt gipsowychb

Płyta gipsowo-kartonowa jest doskonałym materiałem budowlanym do budowy poddaszy, stawiania ścianek działowych i świetnie sprawdza się do dalszej obróbki. Płyta gipsowa posiada różne grubości, tak by każdy Klient mógł dopasować ją do swoich potrzeb. Płyte gipsową stosuje się do wewnątrz budynku, do powierzchni zamkniętych, gdzie temperatura nie spada poniżej 5 stopni. Płyty gipsowe oferowane przez Market Budowlany spełniają normy PN-EN 520.

Płyty gipsowo-kartonowe

są również stosowane do robienia osłon przeciwpożarowych, ponieważ są one materiałem pochłaniającym ciepło i opóżniającym dotarcie ognia do różnych wrażliwych części budynku mieszkalnego. Płyty gipsowo-kartonowe są mocowane na konstrukcjach metalowych.

Płyta gipsowa mocowana

jest do nich specjalnymi wkrętami.
b
W zależności od typu płyty gipsowej składa się ona z innych tworzyw. Płyty to naprawdę świetny wynalazek. Zawsze z rdzenia gipsowego, który jest pokryty kartonem, włóknem szklanym, parafiną. Market Budowlany posiada wiele różnych systemów suchej zabudowy. Nasz Market Budowlany oferuje Państwu także wszystkie potrzebne materiały do wykonania zabudowy z płyt gipsowych. Zabudowe taką stawia się na profilach i przymocowuje specjalnymi wkrętami, które wraz z płytami gipsowymi kupicie Państwo w naszym sklepie.
Cechy
Cena za: szt. = 3,60 m2
Grubość: 12.5 mm
Na palecie: 60
Rozmiar: dł. 3.0 m x szer. 1.2 m
Kolor: szary

płyta gipsowa

płyta gipsowa
  
 

Polecamy także:

Wełna mineralna Ursa gr. 5cm
5.14
Płyta woda GKBI 1.20/2.60 12.5 mm
28.99
Wełna mineralna Ursa gr. 15cm
13.97
 

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także:

Komentarze:


 Zakladki: O nas: Forum:

Materialy budowlane
Aktualnosci
Promocje
Nowe produkty
Filmy
Porady

Zamowienia
Dostawy
Realizacja
Wspolpraca
Reklamy
Polecane strony

Kim jestesmy?
Gdzie jestesmy?
Cele
Schody drewniane
Obsluga
Historia

Strona glowna forum
Izolacja fundamentow
Izolacja poddaszy
budowa stoisk targowych
Zwrot VAT
Przedstaw sie...
Inne...


budowlana stopka z producentami